Pachete Spitalizare Zi - Contract CAS

Nu lăsa un diagnostic să te oprească din a duce o viață normală! Dacă ai fost diagnosticat cu una din aceste afecțiuni:

• lumbago cu sciatica
  • coxartroză
  • gonartroză
  • dorsalgie joasă
  • deplasare disc intervertebral

Îți recomandăm să alegi unul din pachetele speciale Spitalizare Zi disponibile în cadrul Centrului Medical Phoenix Medicover! Pachetele sunt create pentru pacienții diagnosticați cu afecțiunile de mai sus, iar serviciile sunt în contract CAS.

Acest lucru înseamnă că, indiferent de pachetul pe care îl alegi, tu NU VEI PLĂTI pentru serviciile medicale de care beneficiezi.

Printre aceste servicii medicale se numără: proceduri specifice, consultații de specialitate și diferite investigații de care ai nevoie pentru a redeveni sănătos.

Dacă ai întrebări sau dorești să afli informații suplimentare, ne poți contacta la numărul de telefon 0351.421.122