Servicii medicale gratuite în Craiova, Slatina, Calafat și Târgu Jiu!

Cauți servicii medicale gratuite, decontate CAS? Centrul Medical Phoenix te poate ajuta! Am pregătit pachete medicale speciale pentru tine, în centrele noastre din Craiova, Slatina și Târgu Jiu. Pachetele medicale conțin consultații, investigații de specialitate și analize de laborator, specifice pentru specialități medicale precum Cardiologie, Medicină Internă, Pediatrie, Diabet, Endocrinologie, Recuperare medicala și Neurologie. Toate serviciile medicale din aceste pachete sunt decontate CAS, iar pacientul beneficiază de ele total gratuit.

Dacă starea ta de sănătate nu se află la cote înalte sau pur și simplu vrei să te asiguri că totul este în regulă cu sănătatea ta, poți alege unul dintre pachetele de servicii medicale GRATUITE, disponibile în cadrul Centrului Medical Phoenix Medicover.

Pachetele conțin servicii decontate CAS, investigații specifice și analize de laborator. Aceste pachete de servicii medicale gratuite sunt disponibile în cadrul Centrului Medical Phoenix Craiova, Slatina și Târgu Jiu.

Servicii medicale gratuite Craiova si Calafat

Printr-un simplu telefon, poți beneficia de pachete de investigații medicale gratuite, pentru următoarele specialități:

Ambulatoriu:

Spitalizare de ZI

Spitalizare Continuă

• RECUPERARE MEDICALĂ - Medicina Fizică si Balneologie
  • RECUPERARE Medicală NEUROLOGIE

Alte servicii medicale disponibile în cadrul Centrelor Phoenix Medicover din Craiova și Calafat sunt: gamă diversificată de ecografii, Consiliere Psihologică, teste de efort, Reumatologie, Ginecologie, Hematologie și Medicina Muncii, testare osteoporoza DEXA.

Pentru a beneficia de aceste servicii, trebuie doar să ne contactați telefonic, pentru a stabili o programare, în funcție de disponibilitatea locurilor: 0351.421.122 // Craiova și 0757.133.144 // Calafat. Puteți beneficia de serviciile medicale aflate in contract CAS dacă sunteți asigurat CAS.

Servicii medicale gratuite Slatina

La Centrul Medical Phoenix Medicover din Slatina poți beneficia de medicale gratuite, decontate CAS. Pachetele medicale conțin consultații gratuite, investigații specifice și analize de laborator pentru 4 specialități medicale:

Alte servicii medicale disponibile în cadrul Centrelor Phoenix Medicover din Slatina și Drăgășani sunt: gamă diversificată de ecografii, Consiliere Psihologică, Dermatologie, ORL, Gastroenterologie, Ginecologie, Medicina Muncii, Urologie, Psihiatrie, Neurologie, Reumatologie, Recoltare analize

Poți beneficia GRATUIT de serviciile medicale aflate in contract CAS dacă ești asigurat CAS. Află detalii printr-un telefon la 0349 883 880.

O echipă de profesioniști cu experiență sunt alături de tine pas cu pas, oferind cele mai bune soluții de tratament.

Servicii medicale gratuite Târgu Jiu

La Centrul Medical Phoenix Medicover din Târgu Jiu poți beneficia de servicii medicale gratuite, decontate CAS. Pachetele medicale conțin consultații gratuite, investigații specifice și analize de laborator pentru 4 specialități medicale:

Alte servicii medicale disponibile în cadrul Centrului Phoenix Medicover din Târgu Jiu sunt: gamă diversificată de ecografii, Ginecologie, Cardiologie, Urologie, Psihiatrie, Recoltare analize.

Poți beneficia GRATUIT de serviciile medicale aflate in contract CAS dacă ești asigurat CAS. Află detalii printr-un telefon la 0353 414 433.